AKTUALNOŚCI

18-06-2024

Prestiżowe nagrody od Marriott International

Tytuł Diamond General Manager of the Year w rękach Sylwii Korzeniewskiej, Dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel. Ten sam hotel z nagrodą Diamond Circle Award 2023 – Marriott International przyznał prestiżowe wyróżnienia.

Sylwia Korzeniewska, Dyrektor hotelu Courtyard wchodzącego w skład PHH, otrzymała prestiżowy tytuł Diamond General Manager of the Year, przyznawany przez sieć Marriott International. Tylko ośmiu dyrektorów hoteli Courtyard globalnie i dwóch w Europie zostało w ten sposób wyróżnionych. Na całym świecie jest ponad 1200 obiektów tej marki. Sylwię Korzeniewską do tytułu nominowali pracownicy warszawskiego Courtyarda.

– Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniały zespół warszawskiego hotelu Courtyard, dzięki któremu znalazłam się w miejscu, w którym jestem. Dziękuję im za codzienne zaangażowanie i pracę na rzecz naszych gości – mówi Sylwia Korzeniewska, Dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel.

Jednocześnie prowadzony przez Korzeniewską Courtyard by Marriott Warsaw Airport drugi rok z rzędu otrzymał nagrodę Diamond Circle Award za utrzymywanie wysokich standardów, świetne opinie gości oraz za wyjątkowe wyniki finansowe, znajdując się tym samym w gronie 24 najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie.

– Fantastycznie, że bardzo dobre wyniki hotelu w kwestiach finansowych i satysfakcji gości zostają dodatkowo potwierdzone przez prestiżowe nagrody przyznawane przez największą sieć hoteli na świecie, do której Courtyard należy. To wielka zasługa wspaniałej liderki, jaką jest Sylwia Korzeniewska – przyznaje Artur Derela, Dyrektor Operacyjny Grupy PHH, odpowiadający za region centralny.

Sylwia Korzeniewska, dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport została w lutym 2022 r. Ma 22-letnie doświadczenie w branży. Z hotelem związana jest od 16 lat; w latach 2018-2022 pełniła funkcję zastępcy dyrektora hotelu. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 nowoczesnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 760 m2. Dzięki międzynarodowym nagrodom plasuje się w czołówce najlepszych hotelów tej marki na świecie.