AKTUALNOŚCI

03-04-2023

WielkaMoc pomagania – Grupa PHH wspiera Bohaterów

Grupa PHH po raz kolejny włączyła się w szlachetną inicjatywę, organizowaną przez Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera, przeznaczając 100 wielkanocnych paczek dla bohaterów. Pracownicy PHH podczas VII Wielkanocnej Paczki dla Bohatera osobiście spotkali się z weteranami i kombatantami, przekazując potrzebne produkty żywnościowe, artykuły chemiczne i środki higieniczne. Grupa PHH objęła Patronat Honorowy nad wydarzeniem.

– Kolejny raz otrzymaliśmy wielkie wsparcie od Grupy PHH, która przeznaczyła 100 paczek na wielkanocną zbiórkę pod nazwą „VII Wielkanocna Paczka dla Bohatera”. Dodatkowo pracownicy Polskiego Holdingu Hotelowego włączyli się w bezpośrednią pomoc odwiedzając podopiecznych naszego stowarzyszenia – polskich żołnierzy, walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych. Dziękujemy za to wsparcie. Wspólnie możemy sprawić, że tegoroczne święta Wielkiej Nocy staną się choć trochę piękniejsze dla naszych Bohaterów – zaznaczył Tomasz Sawicki, prezes Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera”.

 

VII Wielkanocna Paczka dla Bohatera to ogólnopolska akcja, podczas której zbierane są produkty żywnościowe z długim terminem ważności oraz artykuły chemiczne. Podczas tegorocznej – VII edycji tej akcji udało się przygotować ponad 1500 paczek dla kombatantów w całej Polsce, z czego 100 paczek zostało przygotowanych przez Grupę PHH.

 Cieszymy się, że po raz kolejny możemy włączyć się w bardzo szlachetną inicjatywę organizowaną przez Paczka dla Bohatera. Staramy się być zawsze blisko ludzi i nieść pomoc oraz wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne, co również określa nas jako hotelarzy. W tym roku wielu naszych pracowników – wolontariuszy z PHH zaangażowało się w tę akcję, a spora część z nich osobiście odwiedziła kombatantów, z czego jestem ogromnie dumny. Z doświadczenia wiemy, że taka pomoc jest dla Nich niemiernie ważna i potrzebna, a największą wartością jest wspólnie spędzony czas i rozmowy – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.