AKTUALNOŚCI

18-11-2022

Tak będą wyglądały pokoje w hotelu Hetman

Rzeszowski hotel Hetman, który przechodzi modernizację i będzie funkcjonować pod szyldem marki Best Western Plus może pochwalić się nowo opracowanym pokojem wzorcowym. Całkowitej renowacji zostanie poddanych łącznie 60 pokoi.

Za przygotowanie koncepcji i wykonanie projektu odpowiedzialna jest pracownia FBT. Pracownia ma już na swoim koncie realizację dwóch innych hoteli należących do Polskiego Holdingu Hotelowego – Holiday Inn Express Rzeszów Airport oraz modernizację Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Jak podkreśla pracownia FBT, pokój wzorcowy został zaprojektowany na bazie spokojnych beży, szarości i wyrazistej czerwieni. Całość kompozycji spajają stylowe metalowe detale poszczególnych elementów wyposażenia. Inspiracja naturą, wyeksponowana w drewnianych elementach i elegancka neutralna szarość zawarta w miękkich tkaninach, są idealnym tłem dla energetycznej czerwieni inspirowanej żywą energią logotypu marki Best Western Plus.

Hotel będzie dysponował 60 przestronnymi, jasnymi pokojami w tym pokojem dla osób z niepełnosprawnościami oraz trzema pokojami typu studio, z wydzieloną przestronną strefą dzienną i sypialnią. Pokoje typu studio będą posiadać również wygodne, rozkładane sofy, dzięki którym uzyskujemy nie tylko przestrzeń wypoczynkową, ale również dodatkowe miejsca noclegowe. Jasne, nowoczesne i funkcjonalne łazienki będą się doskonale komponować z pokojami. Priorytetem, jaki postawiła sobie pracownia FBT było stworzenie delikatnych wnętrz pokoi hotelowych, które zapewnią komfort i odpoczynek dla wszystkich gości, a także będą spełniały standardy marki Best Western Plus.

 

 

 

Best Western Plus

Hotele Best Western Plus to nowoczesne wyposażenie i gustowne wnętrza, które sprostają wymaganiom turystów i osób podróżujących służbowo. Marka wykracza poza standardowe oczekiwania oferując wszystko, od dobrze wyposażonych pokoi po dodatkowe udogodnienia.

Hotel Hetman, który będzie funkcjonował pod marką Best Western Plus, znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa. Dobra lokalizacja jest atutem zarówno dla klientów przybywających
w celach biznesowych, jak i turystycznych.