AKTUALNOŚCI

20-12-2022

Pracownicy PHH spełniają świąteczne marzenia dzieci

Grupa Polskiego Holdingu Hotelowego, tradycyjnie już w okresie przedświątecznym, włączyła się w szereg działań charytatywnych. Pracownicy holdingu jak co roku wsparli m. in. akcję Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i spełnili najskrytsze marzenia dzieci, przekazując dla podopiecznych SOS Wioski Dziecięce z Karlina 130 paczek.

W pomoc przy dostarczeniu prezentów włączyła się firma Grupa Bemo. „To dla nas niewypowiedziana przyjemność i zaszczyt móc wspomagać akcję Polskiego Holdingu Hotelowego na rzecz  Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. – Nie ma bowiem większej nagrody nad uśmiech dziecka, zwłaszcza w tak ważnym i pięknym okresie jakim są Święta Bożego Narodzeniapowiedział Przemysław Pałamarz Marketing Manager Grupy Bemo Motors.

 

 W tym roku również załoga hotelu Moxy Katowice zorganizował Mikołajki dla ponad 40 dzieci z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Psarach. Natomiast w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport już po raz kolejny odbyło się spotkania Mikołajkowe dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja, w którym wzięło udział 300 dzieci.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że Polski Holding Hotelowy po raz kolejny zgodził się gościć podopiecznych naszej fundacji w hotelu Courtyard. Dzieci były zachwycone atmosferą jaka panowała na wydarzeniu. Wspaniałe atrakcje, cudowna muzyka, światła i bajeczne postacie sprawiły, że były to dla nich niezapomniane, magiczne chwile. Z całego serca dziękujemy za organizację tak fantastycznego wydarzeniadodała Kamila Rybicka, prezes Fundacji Dziecięca Fantazja.