AKTUALNOŚCI

23-05-2023

Podsumowanie Hotel Investment Trends Poland&CEE 2023

Za nami kolejna edycja Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE 2023, największego wydarzenia skoncentrowanego na inwestycjach hotelowych w Polsce. Polski Holding Hotelowy był Partnerem Strategicznym tego wydarzenia.

Na specjalne zaproszenie Gheorghe Marian Cristescu, prezesa PHH i organizatora wydarzenia Hotelarz w konferencji jako goście specjalni wzięli udział m. in. Mariana Oleksiv, przewodnicząca Państwowej Agencji Rowoju Turystyki Ukrainy, która łączyła się z uczestnikami z Kijowa oraz Paweł Borys, prezes Państwowego Funduszu Rozwoju.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się panel liderów rynku z udziałem m. in. prezesa PHH, Gheorghe Mariana Cristescu, Szymona Wróblewskiego, współwłaściciela Zdrojowa Invest&Hotels oraz przedstawicieli międzynarodowych sieci hotelowych. Podczas dyskusji paneliści skupili się na wyzwaniach i perspektywach rynku inwestycji hotelowych w Polsce.

Tegoroczna edycja Hotel Investment Trends zgromadziła w Renaissance Warsaw Airport Hotel – podobnie, jak w latach ubiegłych – większość najważniejszych decydentów z rynku inwestycji hotelowych i panelistów z całej Europy. A w lunch VIP – na zaproszenie PHH i Hotelarza – uczestniczyli czołowi przedstawicieli branży hotelarskiej w Polsce oraz przedstawiciele globalnych sieci.