AKTUALNOŚCI

05-08-2022

PHH realizuje dziecięce „Wakacje Marzeń”

Polski Holding Hotelowy włączył się do akcji „Wakacje Marzeń” i zapewnił 12 miejsc dla dzieci na obozach wakacyjnych, które odbędą się w Zamku w Lesku. Celem akcji – zainicjowanej przez Turystyczną Organizację Otwartą i Stowarzyszenie People for People – jest zorganizowanie 20 dzieciom z domów dziecka wyjazdu na wakacje marzeń.

Akcja „Wakacje marzeń” to poryw serc środowiska turystycznego. Nie każde dziecko ma możliwość spędzenia wakacji z rodzicami, czy też na obozach. Nie pomożemy wszystkim, ale nawet 20 szczęśliwych dzieci, daje nam siłę, aby pomagać dalej. Dzięki pomocy kolegów i koleżanek z branży,  m. in. Polskiego Holdingu Hotelowego nasz cel został osiągnięty, za co z całego serca dziękuję! podsumowuje Alina Dybaś, prezes Turystycznej Organizacji Otwartej.  

Dzięki wsparciu Polskiego Holdingu Hotelowego 12 dzieci spędzi wakacje w Bieszczadach – w Zamku w Lesku, reszta wyjedzie na obozy i kolonie do Złotych Piasków w Bułgarii, Węgorzewa na Mazurach, Rogowca i Radowa Małego. W wyniku wspólnych działań organizatorów i podmiotów branżowych, które przyłączyły się do akcji, dzieci mają zapewniony pobyt wakacyjny w Polsce i za granicą, kieszonkowe i inne atrakcje.

 

Nie wszystkie dzieci mają możliwość skorzystania z letniego wypoczynku. Polski Holding Hotelowy odpowiedział na apel Turystycznej Organizacji Otwartej i Stowarzyszenia People for People i dołożył swoją cegiełkę na wakacje dla dzieci z domów dziecka. Chcemy chociaż w ten sposób umilić najmłodszym ten wakacyjny czas i zachęcamy innych do wsparcia tej cennej inicjatywy – podkreśla Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR w Polskim Holdingu Hotelowym.

Akacja „Wakacje Marzeń” odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Patronat branżowy nad wydarzeniem objęły Turystyczna Organizacja Otwarta i Polska Rada Turystyki. Więcej informacji na stronie www.wakacjemarzen.com.pl