08-06-2020

Sales Manager – Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Golden Tulip Międzyzdroje Residence oferuje 110 apartamentów, dwie sale konferencyjne, restaurację oraz bar i lobby, a także duży podziemny parking. Ponadto dostępna jest strefa wypoczynku, obejmująca basen, basen dla dzieci, sauny suchą i parową oraz jacuzzi.

Aktualnie poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Sales Manager

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Główne zadania

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów b2b
  • Budowanie długofalowych relacji z Gośćmi
  • Przygotowywanie ofert handlowych, obsługa zapytań grupowych
  • Koordynacja realizacji konferencji i wydarzeń eventowych
  • Profesjonalne prezentowanie oferty handlowej
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujące wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w renomowanym obiekcie marki Golden Tulip
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na adres email:  manager@goldentulipmiedzyzdroje.com

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które została wysłana aplikacja.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.”

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie https://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence  jest zarządzany przez Polski Holding Hotelowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 000047774, o kapitale zakładowym 957.750.000,00 zł (NIP 522-24-82-605, REGON 016046030)