21-09-2021

Kierownik Recepcji – Best Western Hotel Jurata

Best Western Hotel Jurata to kameralny, trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesny obiekt dysponuje 75 komfortowymi pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i spa i jest idealnym miejscem na wypoczynek jak również organizację spotkań biznesowych.

Aktualnie poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Kierownik recepcji (K/M)

Miejsce pracy: Jurata

Główne zadania:

  • Planowanie, organizowanie pracy działu recepcji.
    • Kierowanie , kontrolowanie podległym zespołem  i dbanie o przestrzeganie standardów marki, procedur  związanych z obsługą gości
  • Monitorowanie procesu związanego z pobytem Gości w hotelu: rezerwacje, przyjazdy/wyjazdy, pobyty w hotelu, fakturowanie i rozliczanie płatności
    •  Podejmowanie efektywnego działania na rzecz zwiększenia sprzedaży , optymalizowanie miejsc hotelowych oraz średniej ceny
    • Angażowanie się w proces sprzedaży produktów hotelowych , posiadanie wiedzy dotyczącej sytuacji i    pozycji hotelu na rynku, regularne monitorowanie działań konkurencji.
    • Sporządzanie i kontrolowanie harmonogramów pracy pracowników podległego działu( urlopy, dni wolne)
  • Realizowanie w terminie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz zapewnienie dobrej atmosfery w pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub na podobnym stanowisku minimum 1 rok
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Inicjatywa i skuteczność w działaniu
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujące wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego w hotelu jak również w ramach grupy PHH

Osoby zainteresowane swoim rozwojem zawodowym prosimy o przesyłanie CV  na adres email: mszopa@hotel-jurata.com.pl
W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które została wysłana aplikacja.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.”

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie https://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.