29-04-2022

KIEROWNIK DS. GASTRONOMII

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, Courtyard by Marriott Warsaw Airport

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zarządzanie działem gastronomii w zakresie czynności operacyjnych i administracyjnych
  • Planowanie i realizacja kalendarza promocji gastronomicznych
  • Planowanie czasu pracy oraz koordynowanie pracy podległych pracowników
  • Realizacja celów budżetowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług i relacji z gośćmi
  • Prowadzenie dokumentacji towarowej działu oraz kontrolowanie kosztów
  • Współpraca z innymi działami hotelu
  • Pomoc w pracy operacyjnej

PROFIL KANDYDATA:

  • Wysoka kultura osobista
  • Uprzejmość i nastawienie na wysoką jakość obsługi gościa
  • Pozytywne usposobienie i umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość systemu MICROS
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w 4* hotelu sieci Marriott International
  • Motywujące wynagrodzenie oraz uczestnictwo w hotelowym planie premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach sieci Marriott International w Polsce i zagranicą oraz w ramach spółki Polski Holding Hotelowy
  • Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych (ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych, dofinansowanie wczasów i posiłków, paczki i bony świąteczne, preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Marriott Int. na całym świecie)
  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie oraz pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego  na adres :

izabela.chlebicka@courtyard.com.pl

z dopiskiem „Kierownik Ds. Gastronomii”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o dopisanie klauzuli (wymóg RODO):

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.” Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie https://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/