AKTUALNOŚCI

02-08-2023

Jacek Szymanowicz nowym prezesem Geovita S.A.

Rada Nadzorcza spółki Geovita S.A., należącej do Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego, powierzyła funkcję prezesa, dotychczasowemu członkowi zarządu, Jackowi Szymanowicz.

Jacek Szymanowicz przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 2002 roku. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od września 2018 r. Początkowo pełnił funkcję zastępcy dyrektora Renaissance Warsaw Airport Hotel, następnie objął stanowisko dyrektora operacyjnego w spółce PHH Hotele później awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego całej Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego. Od czerwca 2023 pełnił funkcję członka zarządu spółki Geovita S.A.

– Mamy bardzo poważne plany związane ze spółką Geovita, która ma ogromny potencjał. Celem jest poprawa rentowności, zmiana standardów i tworzenie nowych atrakcyjnych miejsc na mapie Polski do wypoczynku dla naszych gości. Dzięki naszemu doświadczeniu i wizji Geovita stanie się prawdziwą perełką oferującą obiekty w najpiękniejszych rejonach Polski. Wierzę, że Jacek jest kluczem do tego sukcesu –  mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

 

 

Obiekty Geovita położone są w najpiękniejszych rejonach Polski, od malowniczych terenów Bieszczad, przez góry i jeziora, aż po urocze nadmorskie kurorty. Nasze plany zakładają dostosowanie standardów do obecnych oczekiwań zarówno segmentu leisure oraz MICE. Zmiany będziemy realizować etapami zgodne z założeniami naszego business planu. Z niecierpliwością oczekuję dnia, kiedy przekażemy nową jakość i nowy standard do dyspozycji naszych gości – podkreśla Jacek Szymanowicz, prezes spółki Geovita.

Geovita S.A. to podmiot funkcjonujący na rynku usług turystycznych nieprzerwanie od roku 2004. Na bazę wypoczynkową Geovity składa się 10 obiektów zlokalizowanych w różnych miejscach Polski – obiekty nadmorskie (Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno), sześć górskich (Lądek-Zdrój, Wisła, Krynica-Zdrój, Złockie, Zakopane, Czarna k. Ustrzyk Dolnych) i jeden ośrodek nad jeziorem (Jadwisin nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy). Obok standardowych usług hotelowych, prowadzi w siedmiu obiektach zabiegi zdrowotne i rehabilitacyjne.