AKTUALNOŚCI

28-03-2023

Grupa PHH wspiera SamoDZIELNYCH

Polski Holding Hotelowy został Partnerem 4. edycji projektu społecznego SamoDZIELNI realizowanego przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju. W miniony weekend, uczestnicy programu gościli w Regent Warsaw Hotel, gdzie dowiedzieli się na czym polega praca w hotelu i jakie są możliwości rozwoju w branży hotelarskiej.

– Dla naszej grupy hotelowej to niezwykle istotne, że możemy wspierać projekt SamoDZIELNI Fundacji PFR i tym samym przyczynić się do rozwoju młodych ludzi, którzy właśnie wkraczają w dorosłość. Grupa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju, dlatego na przykładzie naszych obiektów możemy pokazać cały wachlarz możliwości rozwoju kariery zawodowej w branży hotelarskiej. Wkraczanie w dorosłość to niezwykle ważny i decydujący okres w życiu młodych ludzi, dlatego chcemy im pokazać, że jedną z możliwości wyboru swojej ścieżki zawodowej jest hotelarstwo, gdzie można rozwijać się, awansować i spełniać swoje pasje – mówi Magdalena Szefernaker, Rzecznik Prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego.

 

SamoDZIELNI to autorski projekt Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju stworzony, aby pomóc młodzieży z pieczy zastępczej zrobić pierwszy krok na rynku pracy. Fundacja PFR już 4 rok wspiera ich w tym ważnym momencie w życiu. W miniony weekend uczestnicy 4. edycji projektu rozpoczęli swoją przygodę i zaczęli uczyć się, jak skutecznie i odważnie wejść na rynek pracy! Polski Holding Hotelowy, w ramach współpracy partnerskiej z Fundacją PFR, zapewnił wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu Regent. Podczas uroczystej kolacji Dyrektor hotelu, Adrianna Biernatowicz-Jadczak opowiedziała uczestnikom projektu o możliwościach ścieżki kariery w branży hotelowej.

Partnerami tegorocznej edycji programu zostali Polski Holding Hotelowy oraz Centralny Dom Technologii. Patronat honorowy nad projektem objęli Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Sejmik Województwa Mazowieckiego oraz Wojewoda Mazowiecki. Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie: www.fundacjapfr.pl/samodzielni