26-03-2019

Best Western Hotel Jurata poszukuje Kandydatów na stanowisko Pracownik działu utrzymania czystości

Best Western Hotel Jurata to kameralny, trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesny obiekt dysponuje 45 komfortowymi pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i spa i jest idealnym miejscem na wypoczynek jak również organizację spotkań biznesowych.

Aktualnie poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu utrzymania czystości

Miejsce pracy: Jurata

Opis stanowiska:

  • sprzątanie w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy,
  • sporządzanie raportów i rozliczeń dot. sprzątania pokoi.

Oferujemy:

  • stałą lub sezonową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobre wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet socjalny.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy,
  • dyspozycyjność,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji mailem z dopiskiem Pracownik działu utrzymania czystości na adres:

ESzczepanska@hotel-jurata.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.”

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie http://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Best Western Hotel Jurata jest zarządzany przez Polski Holding Hotelowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 39G, 02-148 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 000047774, o kapitale zakładowym 509.378.800,00 zł (NIP 522-24-82-605, REGON 016046030).